Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 386

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Rok 2017 priniesol zmeny v hypotékach a úveroch

Na hypotekárnom trhu, od marca 2017, došlo k výrazným zmenám a obmedzeniam. Národná banka Slovenska postupne začala s príslušnými opatreniami a odporúčaniami. 

 

100% hypotéky sa postupne stanú minulosťou.

Zmeny zasiahnu aj spôsob posudzovania žiadateľov o akýkoľvek úver.

V posledných rokoch sme svedkami poklesu úrokových sadzieb na hypotekárnych úveroch. 

Aby nevznikla nová bublina, na základe schválenia novely zákona o úveroch na bývanie, museli banky, od 21.03.2016, prijať nové opatrenia. Patrí tam postupné znižovanie podielu nových úverov, ktorých výška prevyšuje 90% z hodnoty zakladanej nehnuteľnosti.

Novinkou je aj realizácia takzvaných stres testov, kedy banky budú posudzovať klienta nielen podľa aktuálnej schopnosti splácať úver, ale aj, či dokáže splácať úver pri zvýšení úrokovej sadzby o 2%. Vzhľadom na enormné zadlžovanie sa slovenských domácnosti, dôjde k výrazným obmedzeniam. 100% a 90% hypotéky budú minulosťou.

Naši partneri
Slovenská sporiteľňaotpbankaUniCredit BankVÚBTatraBankaČSOB

Predaj - 3 izbový bauring s prechodnou obývačkou s lodžiou (murovaná pivnica 30 m2) na Zátvore po rekonštrukcii / 3. poschodie z 3

Obec: Trnava

Typ reality: 3 izbový byt

Počet izieb: 3

Poschodie: 3. / 3.

Stav nehnuteľnosti: Úplná rekonštrukcia

Úžitková plocha: 68m2

Zastavaná plocha: 68m2

Ostatné: Loggia,

Cena: 94 900 €

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj veľmi pekný 3 izbový byt typu bauring s priechodnou obývačkou na sídlisku Zátvor v zelenej časti sídliska. V okolí bytového domu je vynikajúca vybavenosť - škola, škôlka, nákupné strediská.

Byt s celkovou rozlohou 67 m2 plus lodžia a 2x pivnica sa nachádza na 3. poschodí z troch bez výťahu v zateplenom bytovom dome s novou strechou.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby,kuchyne, komory, priestrannej obývačky s výstupom na lodžiu, dvoch nepriechodných izieb, kúpeľne ( v kúpeľni je okno) s vaňou a WC.  V obývačke sú na strope drevené hrady, ktoré dodávajú bytu vidiecky nádych.

Byt prešiel rekonštrukciou pred 5 rokmi: kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa a WC. Elektrina menená v chodbe, kuchyni, kúpeľni a WC.

K bytu patrí pivnica o výmere 30 m2 !

V cene nehnuteľnosti:

- sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
- sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.


Kontakt na makléra:

Ing. Blažena FókováTEL+421 948 207 507MAILblazena.fokova@1000realit.sk

Návrat hore