Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 280

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Rok 2017 priniesol zmeny v hypotékach a úveroch

Na hypotekárnom trhu, od marca 2017, došlo k výrazným zmenám a obmedzeniam. Národná banka Slovenska postupne začala s príslušnými opatreniami a odporúčaniami. 

 

100% hypotéky sa postupne stanú minulosťou.

Zmeny zasiahnu aj spôsob posudzovania žiadateľov o akýkoľvek úver.

V posledných rokoch sme svedkami poklesu úrokových sadzieb na hypotekárnych úveroch. 

Aby nevznikla nová bublina, na základe schválenia novely zákona o úveroch na bývanie, museli banky, od 21.03.2016, prijať nové opatrenia. Patrí tam postupné znižovanie podielu nových úverov, ktorých výška prevyšuje 90% z hodnoty zakladanej nehnuteľnosti.

Novinkou je aj realizácia takzvaných stres testov, kedy banky budú posudzovať klienta nielen podľa aktuálnej schopnosti splácať úver, ale aj, či dokáže splácať úver pri zvýšení úrokovej sadzby o 2%. Vzhľadom na enormné zadlžovanie sa slovenských domácnosti, dôjde k výrazným obmedzeniam. 100% a 90% hypotéky budú minulosťou.

Naši partneri
VÚBSlovenská sporiteľňaotpbankaUniCredit BankTatraBankaČSOB

Predaj - 3 izbový zariadený byt (83 m2) s balkónom v NOVOSTAVBE v uzavretom dvore s parkovacím miestom * centrum mesta / FOTO na vyžiadanie

Obec: Trnava

Typ reality: 3 izbový byt

Počet izieb: 3

Poschodie: 2. /3. - Výťah

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Úžitková plocha: 83m2

Zastavaná plocha: 83m2

Ostatné: Balkón,

Cena: 179 000 €

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj zariadený a priestranný (83 m2) 3 izbový byt s balkónom v NOVOSTAVBE v CENTRE mesta v uzavretom dvore s možnosťou parkovania vo dvore.

Byt sa nachádza cca 1min od námestia v tehlovom dome na 2. poschodí z 3.

Výmera bytu je 83 m2 +balkón cca 5 m2. Byt sa predáva kompletne zariadený.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstupná chodba, so vstavanou skriňou, hosťovské WC, priestranná kuchyňa barovým pultom prepojená s jedálenskou časťou a obývacou izbou s výstupom na balón, detská izba, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC.

V cene je parkovacie miesto v uzavretom dome.

V cene nehnuteľnosti:

- sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
- sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.


Kontakt na makléra:

Ing. Blažena FókováTEL+421 948 207 507MAILblazena.fokova@1000realit.sk

Návrat hore