Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 116

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Zmeny v hypotékach v roku 2018

Na rovnakú hypotéku vyšší príjem

Po odrátaní splátok a nákladov na život klienti museli mať minimálne 5% voľných prostriedkov. Od júla 2017 - 10%, od januára 2018 -  15% a od júla 2018 to bude 20% príjmu zníženého o životné minimum. To znamená, že na zisk rovnakej hypotéky, budete potrebovať podstatne vyšší príjem.

Hypotéka počíta s vyšším úrokom

Pri posudzovaní poskytovania hypotéky sa intenzívne zohľadňuje potenciálny rast úrokov. Ak sa pôžička bude splácať dlhšie ako 8 rokov, počíta sa s navýšením o 2%. Ak nebudete spĺňať podmienku príjmu pri navýšenom úroku, hypotéku nezískate, alebo získate menší obnos prostriedkov.

Stopercentné hypotéky sa podstatne znížia

Podľa odporúčania budú úvery s LTV medzi 90 % až 100 % tvoriť iba 10 % portfólia poskytnutých úverov banky. To znamená, že zhruba iba 1 z 10 žiadateľov dostane 100 % prefinacovanie hodnoty nehnuteľnosti. Zároveň, keďže si už klient vezme hypotéku, aj dofinancovanie nehnuteľnosti iným úverom bude práve pre vyššie bezpečnostné opatrenia komplikovanejšie.

Podporu mladým vyplatí daňový úrad

Žiadatelia do 35 rokov si už nebudú môcť pri žiadosti o hypotéku uplatniť zníženú úrokovú sadzbu o 3 percentuálne body, ale budú nútení si štátnu podporu na bývanie dodatočne uplatniť na daňovom úrade, pri podaní daňového priznania. Po novom zanikne zvýhodnená úroková sadzba a transformuje sa na formu daňového bonusu do výšky 50 % zo zaplatených úrokov na hypotéke.

Naši partneri
VÚBUniCredit BankotpbankaSlovenská sporiteľňaČSOBTatraBanka

Predaj - Video obhliadka! Luxusná 6 izbová vila s infra saunou a 15 árovým pozemkom v obci Limbach.

Obec: Limbach

Typ reality: Rodinný dom

Počet izieb: 6

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Celková výmera: 1534m2

Ostatné: Vodovod, Verejná kanalizácia, Ústredné kúrenie,

Cena: 520 000 EUR

Popis nehnuteľnosti:

*VIDEO OBHLIADKA* kliknite SEM
Exkluzívne naša Realitná kancelária ponúka na predaj luxusnú rodinnú vilu v krásnom prostredí pod Malými Karpatmi v obci Limbach.

Nehnuteľnosť sa predáva za veľmi výhodnú cenu. Znalecký posudok z r. 2017 je 804 000,-€

Vila s celkovou úžitkovou plochou 465m2, je postavená na pozemku s celkovou výmerou 1534m2. Vila, ktorá bola odovzdaná do úžívania v roku 2008, zabezpečuje veľkorysý  priestor, luxus a bezpečnosť najvyššej kvality. Je postavená z tehly, so sedlovou strechou so strešnou krytinou Bramac . Vila je napojená na všetky IS, s kombinovanou možnosťou vykurovania. V prípade výpadku elektriky sa automaticky vykurovanie prepne na plyn.Na záložný zdroj  je napojený kamerový systém, alarm, interiérové a exteriérové osvetlenie. Okná sú hliníkové, imitácia dreva s vnútornými žalúziami, interiérové drevené dvere. Súčasťou vily sú všetky kryštáľové lustre.Vila je zateplená,podpivničená, s dvomi garážami. Záhrada s množstvom okrasných stromov poskytuje súkromie , dokonalý oddych a relax. Na záhrade je masívny drevený záhradný domček s posedením,  vonkajší krb, súché jazierko s mostíkom, detské ihrisko. Závlahový systém, je napojený na studňu. Na posednie slúžia aj  dve veľké terasy, ktoré sú v zimnom období uzavreté a sú súčasťou domu. Do jednej je vstup z obývacej izby, terasa je vykurovaná. Ďaľšia terasa v zime slúži ako zimná záhrada.  Celý pozemok je oplotený. Vstup na pozemok je zabezpečený cez kované brány.

 I NP:

-vstupná chodba - presklené vykurované závetrie 

- chodba

- kuchyňa, na mieru robená kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi

- obývacia izba s jedálňou so vstupom na vykurovanú terasu

- špajza

- kúpeľňa - sprchový kút, umývadlo

- WC , umývadlo

Na poschodí sa nachádzajú 4 klimatizované izby, 2 kúpeľne, šatník, infra sauna. Každá izba má vstup na loggiu, ktoré sú zasklenné.

PRAVÉ KRÍDLO:

- chodba

- veľká spálňa

- pracovňa

- kúpeľňa s vaňou, sprchový kút, WC

- šatník

ĽAVÉ KRÍDLO:

-chodba

- detská izba

- izba s barom a dreveným obkladom

- kúpeľňa s vaňou s masážnymi tryskami, sprchový kút, WC

- šatník s infra saunou

SUTERÉN:

-schodisko

-kotolňa

- sklad

- práčovňa

Rodinná vila sa nachádza v rovinatej časti obce, v lokalite nadštandardných rodinných domov, lokalita pri Račom potoku. JEDNOZNAČNE TREBA VIDIEŤ!


V cene nehnuteľnosti:

- sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
- sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292


Kontakt na makléra:

Natália OškerováTEL0902231542MAILnatalia.oskerova@1000realit.sk

Návrat hore