Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 140

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Zmeny v hypotékach v roku 2018

Na rovnakú hypotéku vyšší príjem

Po odrátaní splátok a nákladov na život klienti museli mať minimálne 5% voľných prostriedkov. Od júla 2017 - 10%, od januára 2018 -  15% a od júla 2018 to bude 20% príjmu zníženého o životné minimum. To znamená, že na zisk rovnakej hypotéky, budete potrebovať podstatne vyšší príjem.

Hypotéka počíta s vyšším úrokom

Pri posudzovaní poskytovania hypotéky sa intenzívne zohľadňuje potenciálny rast úrokov. Ak sa pôžička bude splácať dlhšie ako 8 rokov, počíta sa s navýšením o 2%. Ak nebudete spĺňať podmienku príjmu pri navýšenom úroku, hypotéku nezískate, alebo získate menší obnos prostriedkov.

Stopercentné hypotéky sa podstatne znížia

Podľa odporúčania budú úvery s LTV medzi 90 % až 100 % tvoriť iba 10 % portfólia poskytnutých úverov banky. To znamená, že zhruba iba 1 z 10 žiadateľov dostane 100 % prefinacovanie hodnoty nehnuteľnosti. Zároveň, keďže si už klient vezme hypotéku, aj dofinancovanie nehnuteľnosti iným úverom bude práve pre vyššie bezpečnostné opatrenia komplikovanejšie.

Podporu mladým vyplatí daňový úrad

Žiadatelia do 35 rokov si už nebudú môcť pri žiadosti o hypotéku uplatniť zníženú úrokovú sadzbu o 3 percentuálne body, ale budú nútení si štátnu podporu na bývanie dodatočne uplatniť na daňovom úrade, pri podaní daňového priznania. Po novom zanikne zvýhodnená úroková sadzba a transformuje sa na formu daňového bonusu do výšky 50 % zo zaplatených úrokov na hypotéke.

Naši partneri
UniCredit BankSlovenská sporiteľňaVÚBotpbankaTatraBankaČSOB

Predaj - Bývanie za rohom centra. Klimatizovaný a bezstarostne zariadený byt s vlastným kúrením

Obec: Trnava

Typ reality: 2 izbový byt

Počet izieb: 2

Poschodie: 4/4

Stav nehnuteľnosti: Úplná rekonštrukcia

Úžitková plocha: 54m2

Cena: 1 EUR

Popis nehnuteľnosti:

VÝHRADNE LEN V PONUKE U NÁS
Fotografie sú k dispozícii obratom na vyžiadanie mailom.

Bývanie v klimatizovanom zariadenom 2-izbovom byte sa nachádza v nadstavbe len za rohom samotného centra mesta. 

Bezstarostne zariadený podrkovný byt je komfortne klimatizovaný, situovaný na 4. podlaží v príjemnej susedskej atmosfére.

Dispozícia bytu bola pozmenená tak, aby vynikla jeho praktickosť a dodala príjemnú vzušnosť a prechodnosť svetla do všetkých izieb. 

Vlastné kúrenie umožňuje regulovať spotrebu tepla podľa uváženia.

DISPOZÍCIA 
V uvítacej miestnosti sa nachádza šatníková rolldoor skriňa. Chodba pokračuje vstupom do neobyčajne veľkej kúpeľne s toaletou. Kúpeľňu dotvára veľká rohová vaňa. 
Po pravej strane chodby sa nachádza odčlenená spálňa, ktorú vystihuje funkčnosť v zmysle súkromia od dennej časti bytu. 

V zadnej časti bytu sa nachádza obývacia izba dotvorená vkusnou rohovou sedačkou, konferenčným stolom a skrinkami. Jedálenským strolom je prepojená priamo s kuchyňou v tvare U. Kuchynská linka má barové sedenie s výhľadom do dvora.

VZÁCNA POLOHA BYTU
Jedinečné situvovanie bytu len za rohom centra ponúka komforntú pešiu dostupnosť MHD, potravnín, mäsiarstva,, kvetinárstva, reštaurácie, škôl a materských škôlok a všetkého, na čo si spomeniete.

INTERIÉR
Nové bezpečnostné dvere a interiérové dvere spolu esteticky ladia. Podlahy v spálni a obývacej izbe sú po novej rekonštrukcii, rovnako ako stierky a tapetovanie priečnej steny.

Parkovanie v blízkosti bytového domu je bezproblémové.

Pozrieť ponuke na zub detailne a získať podrobné informácie je kľúčové pre utvorenie celistvého obrazu. Kontaktujte ma kedykoľvek a nehnuteľnosť si môžeme pozrieť už dnes.Kontakt na makléra:

Andrea NémethyováTEL+421 948 355 336MAILandrea.nemethyova@1000realit.sk

Návrat hore