Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 114

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Zmeny v hypotékach v roku 2018

Na rovnakú hypotéku vyšší príjem

Po odrátaní splátok a nákladov na život klienti museli mať minimálne 5% voľných prostriedkov. Od júla 2017 - 10%, od januára 2018 -  15% a od júla 2018 to bude 20% príjmu zníženého o životné minimum. To znamená, že na zisk rovnakej hypotéky, budete potrebovať podstatne vyšší príjem.

Hypotéka počíta s vyšším úrokom

Pri posudzovaní poskytovania hypotéky sa intenzívne zohľadňuje potenciálny rast úrokov. Ak sa pôžička bude splácať dlhšie ako 8 rokov, počíta sa s navýšením o 2%. Ak nebudete spĺňať podmienku príjmu pri navýšenom úroku, hypotéku nezískate, alebo získate menší obnos prostriedkov.

Stopercentné hypotéky sa podstatne znížia

Podľa odporúčania budú úvery s LTV medzi 90 % až 100 % tvoriť iba 10 % portfólia poskytnutých úverov banky. To znamená, že zhruba iba 1 z 10 žiadateľov dostane 100 % prefinacovanie hodnoty nehnuteľnosti. Zároveň, keďže si už klient vezme hypotéku, aj dofinancovanie nehnuteľnosti iným úverom bude práve pre vyššie bezpečnostné opatrenia komplikovanejšie.

Podporu mladým vyplatí daňový úrad

Žiadatelia do 35 rokov si už nebudú môcť pri žiadosti o hypotéku uplatniť zníženú úrokovú sadzbu o 3 percentuálne body, ale budú nútení si štátnu podporu na bývanie dodatočne uplatniť na daňovom úrade, pri podaní daňového priznania. Po novom zanikne zvýhodnená úroková sadzba a transformuje sa na formu daňového bonusu do výšky 50 % zo zaplatených úrokov na hypotéke.

Naši partneri
VÚBotpbankaUniCredit BankSlovenská sporiteľňaČSOBTatraBanka

Predaj - Predaj zabehnutého baru v historickom centre Bratislavy.

Obec: Bratislava I - Staré Mesto

Typ reality: Podnikateľský objekt - bar s terasou

Stav nehnuteľnosti: Úplná rekonštrukcia

Úžitková plocha: 60m2

Ostatné: Vodovod, Verejná kanalizácia,

Cena: 0 EUR

Popis nehnuteľnosti:

Exkluzívne naša realitná kancelária ponúka na predaj zabehnutý bar  v srdci Bratislavy, v blízkosti Michalskej brány. Bar pre cca 55-60 ľudí prešiel kompletnou rekonštrukciou s kolaudáciou v roku 2017.

Dispozičné riešenie:

- hlavná miestnosť s barom pre cca 40 -45  ľudí

- menšia miestnost pre cca 15 ľudí

- 3x WC

- sklad pri bare

- sklad tovaru

Bar je krásne zrekonštruovaný so zachovalými klenbami.

V priestoroch bola spravená kompletná statika, zabezpečenie pivničnej klenby  pod podlahou, nové rozvody - voda, elektrika, kanalizácia. Kompletná vzduchotechnika vo všetkých miestnostiach. Nové elektrické kúrenie, ktoré je ovládané pre každú miestnosť zvlášť. Protihluková Izolácia stropu.Nové vstupné dvere, alarm napojený na bezpečnostnú službu.

Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená. Bar je robený na mieru drevo v kombinácii s kovom a svetlami. Súčasťou vybavenia je kvalitný kávovar, úpravovňa tvrdosti vody, 2x výrobník ľadu, výčap s príslušenstvom, myčka riadu, stoly, stoličky, lavice.

V letných mesiacoch je možné mať vonkajšiu terasu pre 7 stolov. Nad terasou je elektrická markíza. Samozrejmosťou je TV  pripojenie na wifi.

VIDEO obhliadka. Skopíruj link:

https://www.youtube.com/watch?v=I16nvFC82Fs

VYHODY NEHNUTELNOSTI:

Nehnuteľnosť je výnimočnou ponukou na trhu. Nachádza sa v exkluzívnej lokalite s vysokým pohybom ľudí. Vdaka zabehnutej prevádzke, môžete pokračovať v úspešnom podnikaní. Neváhajte nás kontaktovať.


Kontakt na makléra:

Natália OškerováTEL0902231542MAILnatalia.oskerova@1000realit.sk

Návrat hore