Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 114

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Zmeny v hypotékach v roku 2018

Na rovnakú hypotéku vyšší príjem

Po odrátaní splátok a nákladov na život klienti museli mať minimálne 5% voľných prostriedkov. Od júla 2017 - 10%, od januára 2018 -  15% a od júla 2018 to bude 20% príjmu zníženého o životné minimum. To znamená, že na zisk rovnakej hypotéky, budete potrebovať podstatne vyšší príjem.

Hypotéka počíta s vyšším úrokom

Pri posudzovaní poskytovania hypotéky sa intenzívne zohľadňuje potenciálny rast úrokov. Ak sa pôžička bude splácať dlhšie ako 8 rokov, počíta sa s navýšením o 2%. Ak nebudete spĺňať podmienku príjmu pri navýšenom úroku, hypotéku nezískate, alebo získate menší obnos prostriedkov.

Stopercentné hypotéky sa podstatne znížia

Podľa odporúčania budú úvery s LTV medzi 90 % až 100 % tvoriť iba 10 % portfólia poskytnutých úverov banky. To znamená, že zhruba iba 1 z 10 žiadateľov dostane 100 % prefinacovanie hodnoty nehnuteľnosti. Zároveň, keďže si už klient vezme hypotéku, aj dofinancovanie nehnuteľnosti iným úverom bude práve pre vyššie bezpečnostné opatrenia komplikovanejšie.

Podporu mladým vyplatí daňový úrad

Žiadatelia do 35 rokov si už nebudú môcť pri žiadosti o hypotéku uplatniť zníženú úrokovú sadzbu o 3 percentuálne body, ale budú nútení si štátnu podporu na bývanie dodatočne uplatniť na daňovom úrade, pri podaní daňového priznania. Po novom zanikne zvýhodnená úroková sadzba a transformuje sa na formu daňového bonusu do výšky 50 % zo zaplatených úrokov na hypotéke.

Naši partneri
Slovenská sporiteľňaotpbankaVÚBUniCredit BankČSOBTatraBanka

Predaj - Moderná novostavba 4 izbového rodinného domu EUROLINE 1079 - bungalov v Tomášove na slnečnom a priestrannom pozemku o výmere cca 700 m2

Obec: Tomášov

Typ reality: Rodinný dom

Počet izieb: 4

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Úžitková plocha: 117m2

Zastavaná plocha: 140m2

Celková výmera: 700m2

Cena: 164 000 EUR

Popis nehnuteľnosti:

Chcete bývať v dome v pokojnom prostredí, na polceste medzi Bratislavou a Sencom, uprostred  nížiny obklopenej lužným lesom a meandrujúcim riečiskom Malého Dunaja?

Tomášov je  malebná dedinka, ktorej súčasťou je aj barónske sídlo Tomašovský kaštieľ obklopený krajinárskym parkom.

Ponúkame vám vaše ideálne bývanie s benefitom blízkosti hlavného mesta a zároveň za dobrú cenu.

Na predaj máme k dispozícii 2 rodinné domy s výbornou dostupnosťou  v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v blízkosti je ZŠ, zdravotné stredisko, obchody, reštaurácie, zastávka autobusu, športové ihrisko.

Výhody vášho nového bývania:

  • voňavá novostavba (holodom)
  • priestranné slnečné pozemky
  • lukratívna poloha v  blízkosti Bratislavy a Senca
  • bezpečné, kvalitné a moderné bývanie
  • veľké množstvo úložného priestoru aj vďaka povale

Výmera a cena rodinných domov:

DOM

PROJEKT

POZEMOK

ZASTAVANÁ PLOCHA

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

CENA

1. dom

EUROLINE 1079

700 m²

140 m²

117 m²

164 000 €

2. dom

EUROLINE 869

645 m²

156 m²

113 m²

164 000 €

Momentálne sú nehnuteľnosti v štádiu holodom k okamžitému predaju. Každý rodinný dom sa bude odovzdávať svojmu novému majiteľovi už ako skolaudovaný.

 O PROJEKTE EUROLINE 1079:

Tento obľúbený projekt prináša pohodlné bývanie na 117 m2 pre 4 a viac člennú rodinu v rodinnom dome n apozemku 700 m2. 

Po otvorení dverí na vašom novom bungalove vás privíta priestranná vstupná chodba, čo očarí nielen majiteľov domu, ale aj návštevu.

Gazdinky sa môžu tešiť na rozľahlú kuchyňu obohatenú o komoru na potraviny. Modernou vizitkou stavby je populárne spájanie kuchyne s obývačkou, čo vytvára útulnejší dojem pre rodinu a hostí.

Slnečná obývačka má priamy vstup na zastrešenú 8 m2 terasu, kde môžete piť rannú kávu a zároveň aj relaxovať. Súčasťou bungalovu sú 2 samostatné priestranné detské izby, z ktorých sa budú tešiť aj malé a aj veľké deti.

V kúpeľni sa nachádza príprava na  sprchový kút, vaňa, umývadlo. Výhodou kúpeľne je okno, ktoré presvetlí kúpeľňu a zároveň zabezpečí vetranie. WC je samostatné a oddelené od kúpeľne. V technickej miestnosti je kotol a príprava na umývadlo, zmestí  sa do nej nielen práčka, ale aj sušička, a množstvo ďalších vecí, ktoré potrebujete mať po ruke.

Dom je postavený z klasickej tehly, vo výbave má izolačné plastové okná, v celom dome je podlahové plynové kúrenie (kotol Protherm), strešná krytina zn. Mediteran.

Samozrejmosťou je napojenie na IS prípojkami - vodovodná, elektrická, plynová a aj kanalizačná prípojka.

Ak ste sa už rozhodli kúpiť tento skvelý domov alebo rozmýšľate nad obhliadkou, kontaktujte nás, radi vám ukážeme každý kút novostavby.

Premeňte svoj sen o bývaní na realitu.

 

V cene nehnuteľnosti:

  • sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
  • prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,
  • sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.

 


Kontakt na makléra:

Ing. Iveta BednářováTEL0918396111MAILiveta.bednarova@1000realit.sk

Návrat hore