Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 268

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Rok 2017 priniesol zmeny v hypotékach a úveroch

Na hypotekárnom trhu, od marca 2017, došlo k výrazným zmenám a obmedzeniam. Národná banka Slovenska postupne začala s príslušnými opatreniami a odporúčaniami. 

 

100% hypotéky sa postupne stanú minulosťou.

Zmeny zasiahnu aj spôsob posudzovania žiadateľov o akýkoľvek úver.

V posledných rokoch sme svedkami poklesu úrokových sadzieb na hypotekárnych úveroch. 

Aby nevznikla nová bublina, na základe schválenia novely zákona o úveroch na bývanie, museli banky, od 21.03.2016, prijať nové opatrenia. Patrí tam postupné znižovanie podielu nových úverov, ktorých výška prevyšuje 90% z hodnoty zakladanej nehnuteľnosti.

Novinkou je aj realizácia takzvaných stres testov, kedy banky budú posudzovať klienta nielen podľa aktuálnej schopnosti splácať úver, ale aj, či dokáže splácať úver pri zvýšení úrokovej sadzby o 2%. Vzhľadom na enormné zadlžovanie sa slovenských domácnosti, dôjde k výrazným obmedzeniam. 100% a 90% hypotéky budú minulosťou.

Naši partneri
Slovenská sporiteľňaVÚBotpbankaUniCredit BankČSOBTatraBanka

Predaj - ZNÍŽENÁ CENA !!!romantický dom v nádhernom lesnom prostredí pri Modre, Zochova chata

Obec: Modra - Harmónia

Typ reality: Rodinný dom

Počet izieb: 3,5

Stav nehnuteľnosti: Úplná rekonštrukcia

Úžitková plocha: 160m2

Ostatné: Terasa, Garáž,

Cena: 165 000 €

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 3,5 izbový dom/chatu iba kúsok od Bratislavy, v nádhernom horskom prostredí Zochova chata - Piesok. Dom po kompletnej rekonštrukcii je osadený na romantickom mieste v lese, obklopený stromami, ktoré zabezpečujú absolútne súkromie.
Dom je postavený na upravenom, vysadenom a udržiavanom pozemku. Dvojpodlažný dom má celkovú úžitkovú plochu 160 m2.
Pri rekonštrukcii bola vymenená strecha, bol zateplený 10 cm nobasilom, nové komíny (2), nové elektrické rozvody (v prípade výpadku elektriny možnosť pripojenia centrály - kúpelňa, voda, TV, vodník, práčka, obývačka, pracovňa a niektoré zástrčky (po nabehnutí prúdu istič samostatne vyhodí centrálu) bezpečnostné, nerozbitné sklá, predpripravené nakáblované rozvody na bezpečnostný kamerový systém - 6 kamier s húkačkou, podlahové kúrenie Gabotherm, liatinové radiátory, 2 elektrické kotle + piecka na pečenie s vodníkom prepojená na kúrenie, po vychladnutí sa spúšťajú kotle, buď podlahovky, alebo radiátorov, ako si to nastavíte +krb (sálavý) je ovládaný elektronicky kvôli úspore dreva a dá najavo kedy treba vložiť drevo, aby sa samovznietilo a ide aj manuálne pri výpadku el. prúdu, nasávanie vzduchu z vonku. V  kúpeľni na poschodí navyše sólo špirála v radiátore na vyschnutie uterákov v lete, aby ste nemuseli spúšťať kúrenie - vykúri to aj v jeseni stredné podlažie a vrch sólo.
Spúšťacie termostaty sú aj dole na dva kotle a hore (1) na ústredné kúrenie, aby ste neprekurovali spodok zbytočne + radiátory majú vlastne termostaty.
Na oknách sú žalúzie na diaľkové ovládanie.
Vstup do domu je umožnený z prízemia aj poschodia domu.
Na prízemí sa nachádza garáž (vykurovaná) otváranie diaľkové, kuchynská časť s umývačkou riadu Elektrolux, práčkou Bosch, elektrickým, sprcha, druhé WC a umývadlo, spomínané kotle a piecka.
Poschodie dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, izby, obývacej izby s krbom, kuchynského kútika ( s možnosťou dokončenia podľa svojich predstáv farebne) a kúpeľne. V kúpeľni sa nachádza veľká vírivá vaňa a toaleta. Z izby je výstup na krásnu terasu.

Nádherným dubovým schodiskom s umeleckým zábradlím sa dostanete do otvorenej lôžkovej časti s balkónom.
Dom sa nachádza v lokalite so zvýšeným záujmom o kúpu nehnuteľností. Svojou polohou poskytuje rôzne turistické možnosti, cca 800 m lyžiarsky vlek....400m dlhý ---15 -20min pešo.

Ak máte záujem o bližšie informácie neváhajte a kontaktujte nás.

V cene nehnuteľnosti sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis.

 


Kontakt na makléra:

Mgr. Dagmar PolakovičováTEL0948 603 902MAILdagmar.polakovicova@1000realit.sk

Návrat hore