Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 280

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Rok 2017 priniesol zmeny v hypotékach a úveroch

Na hypotekárnom trhu, od marca 2017, došlo k výrazným zmenám a obmedzeniam. Národná banka Slovenska postupne začala s príslušnými opatreniami a odporúčaniami. 

 

100% hypotéky sa postupne stanú minulosťou.

Zmeny zasiahnu aj spôsob posudzovania žiadateľov o akýkoľvek úver.

V posledných rokoch sme svedkami poklesu úrokových sadzieb na hypotekárnych úveroch. 

Aby nevznikla nová bublina, na základe schválenia novely zákona o úveroch na bývanie, museli banky, od 21.03.2016, prijať nové opatrenia. Patrí tam postupné znižovanie podielu nových úverov, ktorých výška prevyšuje 90% z hodnoty zakladanej nehnuteľnosti.

Novinkou je aj realizácia takzvaných stres testov, kedy banky budú posudzovať klienta nielen podľa aktuálnej schopnosti splácať úver, ale aj, či dokáže splácať úver pri zvýšení úrokovej sadzby o 2%. Vzhľadom na enormné zadlžovanie sa slovenských domácnosti, dôjde k výrazným obmedzeniam. 100% a 90% hypotéky budú minulosťou.

Naši partneri
otpbankaVÚBSlovenská sporiteľňaUniCredit BankTatraBankaČSOB

Prenájom - Pekný 1izb Staré mesto Záhradnícka/ Nice 1room apartment Záhradnícka Old Town

Obec: Bratislava I - Staré Mesto - Záhradnícka

Typ reality: 1 izbový byt

Počet izieb: 1

Poschodie: 3 - Výťah

Stav nehnuteľnosti: Úplná rekonštrukcia

Úžitková plocha: 40m2

Cena: 530 €

Popis nehnuteľnosti:

English: For rent nice cosy 1room apartment in old town- Zahradnicka street, located on 3rd floor with elevator, oriented into calm green yard. Tha apartment has fully equipped kitchen and there will be a new LED TV and TV table, fully furnished. Available as of 1/10. Price 530Eur includes rent, utilities and internet as well.

Slovak: Ponúkame na prenájom slnecny a tichy 1izb. orientovany na juh do zelene dvora, rekonstruovany, tento rok nove plastove okna, v izbe repasovane drevene parkety, vymalovany pre 2 rokmi.

Byt pozostáva z kuchyne, obývacej miestnosti, kúpelne s oddeleným WC a chodby. Kuchyňa je priestranná a poskytuje všetky potrebné spotrebiče - chladničku, mikrovlnku, sporák, umývačku a tiež práčku. V obývacej miestnosti sú drevené parkety, rozkladacia rohová sedačka, TV stolik a praktický pracovný kút, k dispozícii je tiež TV a internet (v cene). V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo a bidet. Byt poskytuje dostatok úložného priestoru - 2 veľké skrine na chodbe, veľká knižnica v obývačke.

Dostupné je verejné parkovanie v okolí objektu. MHD 50m pri bytovom dome. Centrum je vo vzdialenosti do 5 minút. 

V byte bude taktiež novy TV stolik a novy LED TV.

Cena 530eur vrátane energií, internetu


Kontakt na makléra:

Michaela NémethyováTEL0948 442 212MAILmichaela.nemethyova@1000realit.sk

Návrat hore