Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 257

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Rok 2017 priniesol zmeny v hypotékach a úveroch

Na hypotekárnom trhu, od marca 2017, došlo k výrazným zmenám a obmedzeniam. Národná banka Slovenska postupne začala s príslušnými opatreniami a odporúčaniami. 

 

100% hypotéky sa postupne stanú minulosťou.

Zmeny zasiahnu aj spôsob posudzovania žiadateľov o akýkoľvek úver.

V posledných rokoch sme svedkami poklesu úrokových sadzieb na hypotekárnych úveroch. 

Aby nevznikla nová bublina, na základe schválenia novely zákona o úveroch na bývanie, museli banky, od 21.03.2016, prijať nové opatrenia. Patrí tam postupné znižovanie podielu nových úverov, ktorých výška prevyšuje 90% z hodnoty zakladanej nehnuteľnosti.

Novinkou je aj realizácia takzvaných stres testov, kedy banky budú posudzovať klienta nielen podľa aktuálnej schopnosti splácať úver, ale aj, či dokáže splácať úver pri zvýšení úrokovej sadzby o 2%. Vzhľadom na enormné zadlžovanie sa slovenských domácnosti, dôjde k výrazným obmedzeniam. 100% a 90% hypotéky budú minulosťou.

Naši partneri
Slovenská sporiteľňaotpbankaVÚBUniCredit BankČSOBTatraBanka

Prenájom - Prenájom 2-izb, parking, balcony, calm, AC, Plynárenská TOP LOCATION

Obec: Bratislava II - Ružinov - Plynarenska

Typ reality: 2 izbový byt

Počet izieb: 2

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Úžitková plocha: 45m2

Ostatné: Balkón,

Cena: 690 €

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom nový, štýlovo zariadený  byt v novostavbe Apollis - Plynarenska ulica, BA - Ružinov, Nivy. Byt je orientovaný do tichého nádvoria. Prislúcha k nemu vlastné parkovacie státie vo dvore a pivničná kobka.

BYT je kompletne zariadený novým nábytkom. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, spálne a kúpeľne s veľkým sprchovacím kútom. Z oboch miestností je prístupný priestranný, južne orientovaný 7 m2 balkón. Kuchyňa je vybavená aj veľkou umývačkou riadu. Byt ponúka dostatok úložného priestoru - vstavané skrine na chodbe a v spálni, pivničná kobka. Celý je orientovaný do tichého nádvoria.

LOKALITA: Výborná občianska vybavenosť - reštaurácie (Kubu, Picknik), potraviny do 5 min. pešo. Priamo v budove reštaurácia Veglife. Do 15 min. pešo Eurovea, Central, trhovisko Miletičova, Lidl, Tesco Expres, kúpalisko Delfín, autobusová stanica Nivy… Pešia dostupnosť do centra mesta. MHD zastávka priamo pred domom.

 ENGLISH:

We offer to rent a new, stylishly furnished 2room apartment in the new building Apollis - Plynarenská street, BA - Ružinov, Nivy, walking distance to old town. The apartment is oriented into a quiet yard.

The apartment is completely furnished with new furniture. Consists of an entrance hall, a living room with a kitchen, a bedroom and a bathroom with a large shower. From both rooms there is a spacious, south-facing 7 m2 balcony. The kitchen is equipped with large dishwasher. The apartment offers plenty of storage space - built-in wardrobes in the corridor and in the bedroom, basement cellar. The whole is oriented into the quiet courtyard.

LOCATION: Excellent  amenities - restaurants (Kubu, Picknik), supermarket up to 5 min. by foot, Veglife restaurant. Within 15 minutes: Eurovea shopping centre with beautiful rivwer side, Central, Miletičova market -open air fresh market, Lidl, Tesco Expres, Delfín swimming pool, Nivy bus station ... Walking distance to the city center. Public transport stop right in front of the house. (Miletičova bus stop)

Price : 700Eur including utilities and private parking


Kontakt na makléra:

Michaela NémethyováTEL0948 442 212MAILmichaela.nemethyova@1000realit.sk

Návrat hore