Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 257

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Rok 2017 priniesol zmeny v hypotékach a úveroch

Na hypotekárnom trhu, od marca 2017, došlo k výrazným zmenám a obmedzeniam. Národná banka Slovenska postupne začala s príslušnými opatreniami a odporúčaniami. 

 

100% hypotéky sa postupne stanú minulosťou.

Zmeny zasiahnu aj spôsob posudzovania žiadateľov o akýkoľvek úver.

V posledných rokoch sme svedkami poklesu úrokových sadzieb na hypotekárnych úveroch. 

Aby nevznikla nová bublina, na základe schválenia novely zákona o úveroch na bývanie, museli banky, od 21.03.2016, prijať nové opatrenia. Patrí tam postupné znižovanie podielu nových úverov, ktorých výška prevyšuje 90% z hodnoty zakladanej nehnuteľnosti.

Novinkou je aj realizácia takzvaných stres testov, kedy banky budú posudzovať klienta nielen podľa aktuálnej schopnosti splácať úver, ale aj, či dokáže splácať úver pri zvýšení úrokovej sadzby o 2%. Vzhľadom na enormné zadlžovanie sa slovenských domácnosti, dôjde k výrazným obmedzeniam. 100% a 90% hypotéky budú minulosťou.

Naši partneri
Slovenská sporiteľňaUniCredit BankotpbankaVÚBČSOBTatraBanka

Prenájom - Krásny 2izb byt novostavba Mliekarenska / Beautiful new 2room apartment, Mliekarenska

Obec: Bratislava II - Ružinov - Mliekarenska

Typ reality: 2 izbový byt

Počet izieb: 2

Poschodie: 2 - Výťah

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Úžitková plocha: 50m2

Cena: 850 €

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom nadštandartný, zariadený 2i byt v komplexe Rozadol. Byt má rozlohu 50m2 a je bez balkóna. Cena prenájmu za mesiac je 700€ + energie 150€. K bytu prislúcha parkovacie miesto v stráženej podzemnej garáži, ktoré je možnosť prenajať za 50€/mesiac.

For  rent a new modern 2room apartment with an area of 50m2  on Mliekarenska street in a new building Rosadol. It is rented completely furnished, apartment doesn´t have a balcony. The apartment is located near the center, in favourite part of Ružinov with very good transport connection and complete civic amenities. Restaurants, cafes, shops, banks are located nearby. The price is 700€ rent + 150€ utilities . Possibility to rent an additional parking place for 50 Eur.


Kontakt na makléra:

Michaela NémethyováTEL0948 442 212MAILmichaela.nemethyova@1000realit.sk

Návrat hore