Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 82

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Aktuálna informácia

Vážení klienti, vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať, že aj naša realitná kancelária sa správa zodpovedne pri ochrane vášho a aj nášho zdravia a preto budeme od 16.3.2020 rešpektovať karanténu vyhlásenú vládou SR. Samozrejme sme vám k dispozícii telefonicky a aj na mailoch.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Naši partneri
UniCredit BankSlovenská sporiteľňaotpbankaVÚBTatraBankaČSOB

Predaj - stavebný pozemok obklopený prírodou v atraktívnej zástavbe luxusných rodinných domov v Limbachu, časť Slnečné údolie

Obec: Limbach

Typ reality: Stavebný pozemok

Celková výmera: 1995m2

Cena: 175 000 EUR

Popis nehnuteľnosti:

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1995 m2 v zástavbe luxusných rodinných domov a viliek v Limbachu. Svojou atraktívnou polohou pod lesom v časti Slnečné údolie, v oblasti Nad pivnicou umožní budúcim vlastníkom nádherný výhľad na západ slnka za horizont Malých Karpát.

Romantické prostredie okolia dotvára horský potok v blízkosti.

Jedná sa o atypický pozemok s prevýšením 8,5 m - strmý inverzný svah s prístupom z dvoch strán. Šírka pozemku 41,10 m a dĺžka 55,90 m dáva možnosť neobmedzeného osadenia rodinného domu na tomto pozemku. K pozemku sú privedené IS, elektrika a kanalizácia sa nachádzajú priamo na pozemku, voda je v dostupnosti cca 8m.

Tento pozemok je vhodný pre klientov, ktorí chcú bývať v zástavbe luxusných viliek obklopený prírodou s výbornou dostupnosťou a napojením na mestskú infraštruktúru mesta Pezinok a rýchlou dostupnosťou do Bratislavy. 

V cene nehnuteľnosti:

  • sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
  • prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,
  • sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.

Kontakt na makléra:

Andrea NémethyováTEL+421 948 355 336MAILandrea.nemethyova@1000realit.sk

Návrat hore