Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 82

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Aktuálna informácia

Vážení klienti, vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať, že aj naša realitná kancelária sa správa zodpovedne pri ochrane vášho a aj nášho zdravia a preto budeme od 16.3.2020 rešpektovať karanténu vyhlásenú vládou SR. Samozrejme sme vám k dispozícii telefonicky a aj na mailoch.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Naši partneri
otpbankaSlovenská sporiteľňaVÚBUniCredit BankČSOBTatraBanka

Predaj - slnečný a priestranný 3 izbový byt s lodžiou v bytovom dome s kamerovým systémom na ulici Generála Goliána v Trnave

Obec: Trnava

Typ reality: 3 izbový byt

Počet izieb: 3

Poschodie: 3. p. / 3 p.

Stav nehnuteľnosti: Úplná rekonštrukcia

Úžitková plocha: 72m2

Ostatné: Vodovod, Verejná kanalizácia, Ústredné kúrenie, Loggia,

Cena: 103 900 EUR

Popis nehnuteľnosti:

NÁJDETE LEN V PONUKE 1000 REALÍT

Bývanie bez investícii a starostí naviac v priestrannom 3-izbovom byte s lodžiou sa nachádza v príjemnom prostredí so zeleňou v časti Linčianska na ulici Generála Goliána v blízkosti rodinných domov. Disponuje výmerou 72 m2 + pivnica 3,3 m2. Druhá pivnica s výmerou 20 m2 je zdieľaná s jedným susedom.

Slnečný byt je situovaný na 3. poschodí v 3-podlažnom zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome s kamerovým systémom bez výťahu.

V tomto byte sa o dostatok denného svetla nemusíte obávať, je orientovaný na dve svetové strany - východ a západ.

VKUSNÁ KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Výmena plastových okien so žalúziami a sieťkami, murované jadro, kompletná elektroinštalácia, vodoinštalácia, výmena stúpačiek, podlahy, obklady a maľovky, interiérové dvere, bezpečnostné dvere, nová kúpeľňa + toaleta /sanita/, nová moderná a praktická kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Byt prešiel modernizáciou v roku 2013. Bytový dom je zateplený, disponuje automatickým vrátnikom, kamerovým systémom pred vchodom, tiež vo vnútri vchodu. Strecha je odizolovaná a zateplená, stúpačky v bytovom dome sú menené. 

DISPOZÍCIA BYTU

V uvítacej vstupnej chodbe sa po ľavej strane nachádza samostatná toaleta a samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom s ventiláciou v miestnosti. Chodba pokračuje po pravej strane svetlou kuchyňou s modernou linkou so vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra, digestor s osvetlením). Na chodbu nadväzujú dve SAMOSTATNÉ IZBY,  priestranná spálňa so šatníkovou zabudovanou skriňou a výstupom na lodžiu a ďalšia izba. Vzdušná obývačka je priamo prepojená s priestorom vstupnej chodby. 

Parkovanie pred bytovým domom je bezproblémové. Náklady na bývanie trojčlennej rodiny predstavujú 140 EUR (FO 58 EUR + nájomné 82 EUR).

Byt je k dispozícii v marci 2020.

V okolí bytu sa nachádza množstvo záujmových bodov a príležitostí trávenia voľného času, ktoré sú zárukou vysokého pohodlia bývania:

prostredie plné zelene pre venčenie psov, prechádzky, vystavené detské ihrisko, zdravotné stredisko, potraviny, autobusová zastávka MHD, ZŠ, bleskové napojenie na diaľničný obchvat cez Mikovíniho ul. a na Bratislavskú cestu.

Pozrieť ponuke na zub detailne a získať podrobné informácie je kľúčové pre utvorenie celistvého obrazu. Kontaktujte ma kedykoľvek a stretnúť sa môžeme už dnes.

Andrea Némethyová | 0948 355 336 | andrea.nemethyova@1000realit.sk

V cene nehnuteľnosti:

  • sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
  • prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,
  • sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.

Kontakt na makléra:

Andrea NémethyováTEL+421 948 355 336MAILandrea.nemethyova@1000realit.sk

Návrat hore