Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 82

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Aktuálna informácia

Vážení klienti, vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať, že aj naša realitná kancelária sa správa zodpovedne pri ochrane vášho a aj nášho zdravia a preto budeme od 16.3.2020 rešpektovať karanténu vyhlásenú vládou SR. Samozrejme sme vám k dispozícii telefonicky a aj na mailoch.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Naši partneri
UniCredit BankVÚBSlovenská sporiteľňaotpbankaTatraBankaČSOB

Predaj - vkusne zrekonštruovaný 3 izbový byt s lodžiou a klimatizáciou na ulici Generála Goliána

Obec: Trnava

Typ reality: 3 izbový byt

Počet izieb: 3

Poschodie: 6. p. / 8. p - Výťah

Stav nehnuteľnosti: Úplná rekonštrukcia

Úžitková plocha: 70m2

Ostatné: Verejná kanalizácia, Ústredné kúrenie, Loggia,

Cena: 101 500 EUR

Popis nehnuteľnosti:

Bývanie vo vkusnom zrekonštruovanom a priestrannom 3-izbovom byte o výmere 70 m2 sa nachádza na ulici Generála Goliána. Byt je situovaný na 6. poschodí v 8-podlažnom zateplenom bytovom dome s novým výťahom, v príjemnom susedstve s množstvom zelene.

DISPOZÍCIA

Dispozícia bytu umožňuje vyniknúť jeho praktickosti a dodáva mu príjemnú vzdušnosť a prechodnosť svetla do všetkých izieb. Dostatok slnečného svetla zabezpečuje orientácia bytu na dve svetové strany východ a západ. Počas slnečných dní sa o príjemnú teplotu v byte postará klimatizačná jednotka umiestnená v obývačke.

Vo vstupnej chodbe je dostatok miesta a úložného priestoru, plynule prechádza do veľkej obývačky a kuchyne s praktickou linkou. V pravo od chodby sa nachádza samostatná toaleta. V bytu sú dve samostatné neprechodné izby využívané ako spálňa a detská izba.  Z obývačky sa vystupuje na lodžiu ktorá je zabezpečená rolovacou žalúziou. V kúpeľni s dostatočným priestorom je praktická vaňa so sklenenou zástenou. Byt sa predáva s čiastočným zariadením chodby s vešiakovou zostavou, botníkom a skriňou v spálni. 

REKONŠTRUKCIA 

Byt prešiel v roku 2008 kvalitnou rekonštrukciou. Príjemný pocit v ňom dotvára podsvietenie sadrokartónových  stropov. Elektroinštalácia bola menená v chodbe, kuchyni, kúpeľni a obývacej izbe. 

Plastové okná s interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu v izbách zohrávajú svoju úlohu počas letných dní. V byte sú menené interiérové obložkové drevené dvere, veľkoplošné laminátové podlahy v izbách, v chodbe, kuchyni , kúpeľni a na toalete je dlažba. V byte sú stierky. V izbách sú nové radiátory s termoregulačnými hlavicami.  K bytu prislúcha oplechovaná pivnica (2x3m). Náklady bytu tvorí fond opráv vo výške 75 EUR a zálohové platby na 1 osobu 63 EUR/mesiac.

Bytový dom je zateplený s vymenenými stúpačkami, odizolovanou strechou, plastovými dverami s elektrickým vrátnikom a novým digitálnym výťahom.

POLOHA BYTU

Byt ponúka komfortnú pešiu dostupnosť MHD, potravín, reštaurácie, škôl a materských škôlok a všetkého, na čo si spomeniete. Detské ihrisko v blízkosti bytového domom je pridanou hodnotou pre mladé rodiny s deťmi. Parkovanie je možné z dvoch strán bytového domu.

Kontaktujte ma kedykoľvek.

Uverejnená fotodokumentácia a popisový text nehnuteľnosti sú majetkom firmy a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.

V cene nehnuteľnosti:

  • sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
  • prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,
  • sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.

Kontakt na makléra:

Andrea NémethyováTEL+421 948 355 336MAILandrea.nemethyova@1000realit.sk

Návrat hore