Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 82

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Aktuálna informácia

Vážení klienti, vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať, že aj naša realitná kancelária sa správa zodpovedne pri ochrane vášho a aj nášho zdravia a preto budeme od 16.3.2020 rešpektovať karanténu vyhlásenú vládou SR. Samozrejme sme vám k dispozícii telefonicky a aj na mailoch.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Naši partneri
UniCredit BankSlovenská sporiteľňaotpbankaVÚBTatraBankaČSOB

Predaj - Bývajte a podnikajte na jednom mieste! 13 ročný dvojpodlažný rodinný dom a ďalší podnikateľský objekt na pozemku 3 314 m2

Obec: Trstín

Typ reality: Rodinný dom

Počet izieb: 5

Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav

Celková výmera: 3314m2

Ostatné: Domová čistička, Garáž,

Cena: 408 000 EUR

Popis nehnuteľnosti:

Chcete bývať a podnikať na jednom mieste? Na mieste, kde sa spája dobrá viditeľnosť a dostupnosť podnikateľského objektu z hlavnej cesty obce a zároveň ničím nerušené a kľudné bývanie v tichom prostredí s výhľadom na smolenický zámok.

Ponúkame vám na predaj 13 ročný dvojpodlažný rodinný dom a k tomu druhý dom na podnikanie, ktoré sú situované na pozemku o celkovej výmere 3 314 m2. Oba domy s pozemkami sa a dajú oddeliť a mať samostatné vstupy a zároveň sa dá využiť potenciál pozemku a postaviť ďalší menší rodinný dom.

 

Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Trstín, ktorá je vzdialená od Trnavy len 20 km. V obci oceníte výbornú občiansku vybavenosť a blízkosť k prírode.

 

Rodinný dom:

Je to priestranný dvojpodlažný 5 izbový RD s výbornou dispozíciou, ktorý bol postavený z kvalitných materiálov na veľkom pozemku o výmere 1 336 m2. S týmto pozemkom susedí ďalší pozemok na predaj so vstupom z hlavnej cesty o výmere 1 464 m2.

Zastavaná plochu domu je 168 m2, úžitková plocha domu je 221 m2 a obytná časť domu je 186 m2.

 

 

Prízemie: vstupná chodba so schodmi na poschodie a samostatné WC, predsieň, z ktorej sa vchádza do všetkých miestnosti. Kuchyňa s komorou je prepojená s obývacou časťou, z ktorej je prechod na priestrannú terasu. Z terasy je pekný výhľad na smolenický zámok. Na prízemí sa nachádza spálňa, kúpeľňa s WC a samostatná technická miestnosť s pracovňou.

 

Poschodie: na poschodí sa nachádzajú tri samostatné izby. Najväčšia izba by sa dala využiť, ako ďalšia obývacia izba s kuchyňou alebo menšou úpravou vytvoriť ďalšie dve samostatné izby. V tejto miestnosti je príprava sietí na kuchynskú linku a elektrospotrebiče. Väčší komfort domu dotvára druha kúpeľňa spojená s WC.

 

Dom je zastrešený valbovou strechou so strešnou škridlovou. Základové konštrukcie sú z  betónu s  vodorovnou izoláciou. Obvodové múry sú murované do hr. 40 cm. Deliace priečky sú murované. Okná sú plastové. Interiérové dvere a obložkové zárubne sú drevené, podlahy v izbách sú drevené parkety. Zdrojom tepla a TÚV plynový kotol. Vykurovanie je oceľovými radiátormi. V dome je rozvod svetelnej a motorovej elektriny s automatickým istením. Dom je napojený na vodu, plyn, elektrinu a odpad je riešení čističkou.

 

 

Podnikateľský objekt:

 

Objekt na podnikanie je situovaný pri hlavnej ceste, čo poskytuje rozmanité využitie na podnikanie a nachádza sa na pozemku o rozlohe 514 m2.

Vnútri objektu sa nachádza otvorený priestor o rozlohe 65 m2 a uzavretým priestorom o výmere 20 m2, technické zázemie a toalety pre zamestnancov o výmere cca 55 m2. V zadnej časti, ktorá bola postavená v roku 2 002 sa nachádza prístavba, v ktorej sú sociálne zariadenia (spolu 15 m2). Celková výmera prízemia je 145 m2.

 

Na poschodí o rozlohe cca 130 m2 sa nachádza neobývaný priestor a zároveň dva upravené priestory využívané na podnikanie a to, jeden 20 m2 a druhý cca 12 m2, ktoré boli skolaudované v roku 2 002.

 


Kontakt na makléra:

Martin HettešTEL0905 116 205MAILmartin.hettes@1000realit.sk

Návrat hore