Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 82

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Aktuálna informácia

Vážení klienti, vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať, že aj naša realitná kancelária sa správa zodpovedne pri ochrane vášho a aj nášho zdravia a preto budeme od 16.3.2020 rešpektovať karanténu vyhlásenú vládou SR. Samozrejme sme vám k dispozícii telefonicky a aj na mailoch.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Naši partneri
UniCredit BankVÚBSlovenská sporiteľňaotpbankaTatraBankaČSOB

Predaj - Novostavby piatich RD v 4 - izbovom prevedení v obci DOLNÁ STREDA

Obec: Dolná Streda

Typ reality: Rodinný dom

Počet izieb: 4

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Úžitková plocha: 100,50m2

Zastavaná plocha: 128,60m2

Celková výmera: 519m2

Ostatné: Vodovod, Verejná kanalizácia, Loggia,

Cena: 165 000 EUR

Popis nehnuteľnosti:

1000Realít ponúka na predaj rodinné domy v štvorizbovom prevedení na novovzniknutej jednosmernej ulici v obci Dolná Streda. Moderná dispozícia zahŕňa tri spálne s dostatočným úložným priestorom, vstupnú chodbu pre umiestnenie vstavanej skrine, samostatnú toaletu s umývadlom, technickú miestnosť, kúpeľňu spolu s WC. Dennú časť domu tvorí svetlá a priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou a východom na terasu. Súčasťou kuchyne je komora. 

Stavby sú inšpirované modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj tých najnáročnejších budúcich majiteľov.

Lokalita – dochádzanie za prácou mimo obce uľahčuje komfortné napojenie na hlavné ťahy R1 a D1 smer Nitra, Galanta, Trnava, Bratislava.

Vybrať si môžete z moderných rodinných domov v rovnakom prevedení s celkovou úžitkovou plochou 100, 50 m2 a zastavanou plochou 128, 60 m2 s pozemkami o výmere od 493 m2 do 519 m2. 

Rodinný dom B1 - s pozemkom 496 m2 - PREDANÉ

Rodinný dom B2 - s pozemkom 519 m2 - VOĽNÝ (dokončený a pripravený na interiérové dokončenie)

Rodinný dom B3 - s pozemkom 512 m2 - VOĽNÝ (termín dokončenia cca 9/2020)

Rodinný dom B4 - s pozemkom 505 m2 - VOĽNÝ (dokončený a pripravený na interiérové dokončenie)

Rodinný dom B5 - s pozemkom 493 m2 - VOĽNÝ (dokončený a pripravený na interiérové dokončenie)

Dispozícia domu:

Vstupná predsieň s dostatočným priestorom. Z chodby sa prechádza do samostatnej toalety osadenej systémom GEBERIT a do technickej miestnosti. Za srdce nehnuteľnosti považujeme obývaciu miestnosť prepojenú s praktickou kuchynskou časťou. Dispozíciu domu okrem obývacej časti zahŕňajú tri spálne a kúpeľňu s toaletou. Z priestrannej obývacej miestnosti sa vstupuje na terasu orientovanú do záhrady. Kuchyňa disponuje praktickou oddelenou komorou. Predpríprava na krb a pochôdzna povala 15 m2. Parkovanie pred domom pre 2 osobné autá.

Použité materiály:

Stavba rodinného domu je založená na betónových pásoch a železobetónovej základovej dosky. Základy domu sú odizolované proti vlhkosti 2 x asfaltovým modifikovaným pásom pre radónovú ochranu. Rodinný dom je postavený z tvaroviek YTONG so zateplením v hrúbke 200mm. Väzníkový drevený krov je pokrytý strešnou krytinou BRAMAC antracitovej farby. Odvodnenie striech je riešené poplastovanými žľabmi a zvodmi. Vonkajšie omietky sú silikonové, sokel je zateplený – povrchová úprava marolit. Vnútorné povrchy stien sú omietnuté strojovou omietkou, natreté bielou farbou. Podlahy – anhydridové sádrové potery. Plastové okná SALAMANDER s izolačným trojsklom a plastové dvere antracitovej farby. K rodinným domom vedie nová príjazdová cesta. Na pozemkoch sa nachádzajú IS – voda, kanalizácia, elektrina.

Exteriér:

Osadené betónové obrubníky, plochy budú vysypané štrkom.

Interiér:

Rozvody teplej a studenej vody ( bez batérií a sanity)

Rozvody kanalizácie ( bez batérií a sanity)

Elektroinštalácie ( bez svietidiel)

Vykurovanie podlahové + termostaty

Potery bez dlažieb a plávajúcich podláh

Omietky s bielou farbou bez obkladov

V okolí a susedstvách sa nachádza množstvo záujmových bodov a príležitostí trávenia voľného času, ktoré sú zárukou vysokého pohodlia bývania.

Ukončenie výstavby 12/2019 – 1/2020

Pozrieť ponuke na zub detailne a získať podrobné informácie je kľúčové pre utvorenie celistvého obrazu. Kontaktujte ma kedykoľvek a stretnúť sa môžeme už dnes.

V cene nehnuteľnosti:

  • sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
  • prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,
  • sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.

Kontakt na makléra:

Kristína ŠimončičováTEL0948 470 288MAILkristina.simoncicova@1000realit.sk

Návrat hore