Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 82

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Aktuálna informácia

Vážení klienti, vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať, že aj naša realitná kancelária sa správa zodpovedne pri ochrane vášho a aj nášho zdravia a preto budeme od 16.3.2020 rešpektovať karanténu vyhlásenú vládou SR. Samozrejme sme vám k dispozícii telefonicky a aj na mailoch.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Naši partneri
UniCredit BankSlovenská sporiteľňaotpbankaVÚBTatraBankaČSOB

Predaj - / IBA U NÁS / Rodinný dom po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII na upravenom pozemku o rozlohe 809 m2, Dolné Lovčice

Obec: Trnava

Typ reality: Rodinný dom

Počet izieb: 3+1

Stav nehnuteľnosti: Úplná rekonštrukcia

Úžitková plocha: 105m2

Celková výmera: 809m2

Ostatné: Studňa a vodovod, Verejná kanalizácia, Ústredné kúrenie, Terasa, Garáž,

Cena: 165 000 EUR

Popis nehnuteľnosti:

/ Exkluzívne iba u Nás / Ponúkame na predaj rodinný dom so samostatnou garážou na peknom slnečnom pozemku v obci Dolné Lovčice.

Samostatne stojaci tehlový rodinný dom je situovaný v centre obce, mimo hlavnej cesty je postavený na upravenom pozemku s výmerou 809 m2.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba: obývacia izba, priestranná kuchyňa, kúpelňa so sprchovým kútom , WC, 2 samostatné nepriechodné priestranné izby ( 1 izba samostatný šatník).

Dom prešiel kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou na pozemku sa nachádzajú všetky IS: voda + studňa, elektrika, plyn, kanalizácia.

Na pozemku sa nachádza samostatné stojaca garáž, + parkovanie pre 2 autá vo dvore, altánok, letná kuchyňa voda + elektrika, gril.

Dom s krásnou záhradou ponúka bohatý priestor pre oddych a záhradkárčenie.

Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená.

Treba vidieť!

V cene nehnuteľnosti:

- sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
- sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.


Kontakt na makléra:

Ing. Denis MacháčTEL0948 730 130MAILdenis.machac@1000realit.sk

Návrat hore