Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 96

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Aktuálna informácia

Vážení klienti, vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať, že aj naša realitná kancelária sa správa zodpovedne pri ochrane vášho a aj nášho zdravia a preto budeme od 16.3.2020 rešpektovať karanténu vyhlásenú vládou SR. Samozrejme sme vám k dispozícii telefonicky a aj na mailoch.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Naši partneri
otpbankaSlovenská sporiteľňaVÚBUniCredit BankČSOBTatraBanka

Predaj - 2 izbový byt s balkónom takmer v centre mesta a bez ďalších investícií

Obec: Trnava

Typ reality: 2 izbový byt

Počet izieb: 2

Poschodie: 3. / 7. - Výťah

Stav nehnuteľnosti: Úplná rekonštrukcia

Úžitková plocha: 52m2

Zastavaná plocha: 52m2

Ostatné: Balkón,

Cena: 122 000 EUR

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj zaujímavý 2 izbový byt s balkónom o výmere 51 m2 v lukratívnej lokalite na Hospodárskej ulici. Z tejto lokality je to na skok do centra mesta, taktiež aj do ďalších častí. Nový majiteľ ocení aj možnosti vychádzok do okolia ako napr. na kalváriu, či promenádu. Benefitom tohto bývania je tiež množstvo obchodov v priamom dosahu bytu.

Byt je ladený v modernom štýle a poskytuje dostatok priestoru ako štartovací byt mladému páru alebo v ňom môže nájsť kľudné bývanie s výhodou dostupnosti centra starší pár.

Byt je situovaný na ideálnom 3. poschodí zo 7 s výťahom. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá prepája všetky časti bytu:

  • Kúpeľňa s vaňou a s toaletou
  • Spálňa
  • Kuchyňa, z ktorej sa vstupuje do obývacej izby s balkónom, kde si môžete vychutnať rannú kávu.

K bytu patrí aj murovaná pivnica o výmere 1,5 m2 na medziposchodí bytového domu.

Významným benefitom tohto bytu je, že nový majiteľ sa môže ihneď nasťahovať a nemusí realizovať rekonštrukciu. Byt totiž v roku 2018 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Základom rekonštrukcie bolo murované jadro, stierky, maľovka. Na to nadväzovala rekonštrukcia kúpeľne s vaňou spojenej s WC. Vymenené boli rozvody elektriny, vody a odpadu. V kuchyni bola vymenená kuchynská linka s plynovým sporákom a digestorom. Samozrejmosťou pri rekonštrukcii boli vstupné protipožiarne dvere, interiérové dvere a plastové okná s interiérovými vertikálnymi žalúziami. Moderný kamenný obklad v jedálni a obývačke, vliesové tapety v kuchyni a dekoratívny keramický obklad v spálni dodáva bytu luxusný nádych. V celom byte sú znížené stropy, v obývacej izbe doplnené o drevený obklad so zabudovaným LED osvetlením na diaľkové ovládanie.

V lete oceníte klimatizáciu, ktorá ochladí byt podľa vašich požiadaviek.

Tento byt musíte vidieť, aby ste ho dokázali oceniť !


V cene nehnuteľnosti:

» sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), sprostredkovanie právneho servisu,

» prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa, vyhotovenie odovzdávacieho protokolu, 

» sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.


Kontakt na makléra:

Ing. Blažena FókováTEL+421 948 207 507MAILblazena.fokova@1000realit.sk

Návrat hore