Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 96

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Aktuálna informácia

Vážení klienti, vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať, že aj naša realitná kancelária sa správa zodpovedne pri ochrane vášho a aj nášho zdravia a preto budeme od 16.3.2020 rešpektovať karanténu vyhlásenú vládou SR. Samozrejme sme vám k dispozícii telefonicky a aj na mailoch.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Naši partneri
otpbankaVÚBSlovenská sporiteľňaUniCredit BankTatraBankaČSOB

Predaj - Upravte si podľa seba 3 izbový byt s plastovými oknami vhodný na modernizáciu

Obec: Trnava

Typ reality: 3 izbový byt

Počet izieb: 3

Poschodie: 1. p. / 3. p

Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia

Úžitková plocha: 64m2

Ostatné: Vodovod, Ústredné kúrenie, Loggia,

Cena: 99 900 EUR

Popis nehnuteľnosti:

Nový majiteľ  nájde v tomto 3 - izbovom byte s výmerou 64 m2 absolútny kľud od ruchu mesta v prostredí obklopenom zeleňou. Byt je situovaný na 1. poschodí bez výťahu vo vyhľadávanej lokalite sídliska Prednádražie, na ulici Gejzu Dusíka v nezateplenom bytovom dome.

Kuchyňa bez obchádzania sa, pohodlná ranná káva na veľkej presklenej lodžie, izby zaliate slnkom a svetlom, prostredie so zeleňou a blízkym parkom. To všetko je charakteristickou črtou tohto bytu a zárukou vysokého pohodlia bývania.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - výmena okien za plastové, vydlaždené podlahy v chodbe a kuchyni, vymenené stúpačky, perfektne udržiavané drevené parkety. Inak je v zachovalom pôvodnom stave.

Veľké plusy tohto bytu sú:

- príjemne presvetlený byt - orientácia na SV a JZ
- rozumná dispozícia s dennou a nočnou časťou
- obrovská kuchyňa s jedálenskou časťou, priestranná obývačka
- prostredie plné zelene, relaxačnej atmosféry
- blízkosť nových detských ihrísk a cvičísk- pešia občianska vybavenosť /potraviny, pošta, škola a škôlka, MHD, ZOC MAX, zdravotné stredisko, lesopark Kamenný mlyn s kúpaliskom, Park Janka Kráľa, autobusová a vlaková stanica, MHD zastávka a mnoho ďalšieho./


DISPOZÍCIA BYTU


Vstupná chodba s odkladacím priestorom na kabáty po ľavej ruke pokračuje priestrannou kuchyňou s jedálenskou časťou a výstupom na presklenú lodžiu. Ďalej na kuchyňu nadväzuje priestranná obývacia izba. Po pravej ruke chodby sa  prechádza do dvoch samostatných izieb, samostatnej toalety a kúpeľne s vaňou. K bytu prislúcha samostatná pivnica na prízemí. Mesačné prevádzkové náklady na 4 člennú rodinu sa pohybujú do 150 EUR. Byt je dostupný podľa potrieb kupujúceho.

Parkovanie je možné pred bytovým domom.

Pozrieť sa na ponuku detailne a získať podrobné informácie je kľúčové pre utvorenie celistvého obrazu. Kontaktujte ma kedykoľvek a stretnúť sa môžeme už dnes.

Andrea Némethyová | 0948 355 336 | andrea.nemethyova@1000realit.sk

V cene nehnuteľnosti:

  • sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
  • prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,
  • sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.
Kontakt na makléra:

Andrea NémethyováTEL+421 948 355 336MAILandrea.nemethyova@1000realit.sk

Návrat hore