Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 82

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Aktuálna informácia

Vážení klienti, vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať, že aj naša realitná kancelária sa správa zodpovedne pri ochrane vášho a aj nášho zdravia a preto budeme od 16.3.2020 rešpektovať karanténu vyhlásenú vládou SR. Samozrejme sme vám k dispozícii telefonicky a aj na mailoch.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Naši partneri
otpbankaUniCredit BankVÚBSlovenská sporiteľňaTatraBankaČSOB

Predaj - Lukratívny 4 - izbový byt s kompletným zariadením v cene v príjemnom prostredí a vyhľadávanej lokalite

Obec: Trnava

Typ reality: 4 izbový byt

Počet izieb: 4

Poschodie: 3.p./ 3. p.

Stav nehnuteľnosti: Úplná rekonštrukcia

Úžitková plocha: 72m2

Ostatné: Verejná kanalizácia, Loggia,

Cena: 141 900 EUR

Popis nehnuteľnosti:

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame krásny slnečný byt v 4 izbovom prevedení s prekrytou lodžiou. Bez zbytočných starostí a investície naviac vás na prvý pohľad upúta presvetlená dispozícia a štýl tohto bytu s kompletným zariadením. Jeho polohu na 3. podlaží ocenia budúci majitelia, ktorí uprednostňujú pokojné bývanie bez dupotania susedov nad hlavou.

Tento byt s výmerou 72 m2 je situovaný v pokojnej lokalite sídliska Prednádražie na ulici Gejzu Dusíka. K bytu prislúcha pivnica s výmerou 1,17 m2. 

DISPOZÍCIA

Byt je rozdelený na dennú a nočnú časť. Pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej sa po ľavej ruke prechádza do priestrannej  a praktickej kuchyne s jedálenskou časťou. Nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi a samostatne stojacou chladničkou zahŕňa všetko čo potrebujete mať poruke. Z kuchyne sa vychádza na lodžiu so sedením s nádherným výhľadom na stromy. Z kuchyne sa ďalej prechádza do otvorenej obývačky s pohodlným sedením a pracovným kútom. 

Nočnú časť bytu tvoria tri neprechodné izby, samostatná toaleta a dostatočne veľká kúpeľňa s walk-in kútom. Súčasťou ceny bytu je jeho vybavenie a zariadenie ktoré je na fotodokumentácii. Dostatok úložného priestoru zabezpečujú tri vstavané skrine v dvoch izbách a na chodbe.

MODERNIZÁCIA BYTU 

Tento byt prešiel kompletnou modernizáciou v júni 2019. V byte sú menené elektroinštalácie, vodoinštalácie, odpad, plastové okná so žalúziami, interiérové dvere, kombinované podlahy (plávajúca podlaha, dlažba), sanita, dlažby, obklady, maľovky. Stačí sa len nasťahovať s osobnými vecami. V bytovom dome boli menené stúpačky, v júni sa začína bytový dom zatepľovať.

VZÁCNA POLOHA BYTU

Byt ponúka komfortnú pešiu dostupnosť MHD, potravín, školy, materských škôlok, nákupného centra MAX, zdravotného strediska, pošty, bánk a všetkého, na čo si spomeniete. V okolí bytového domu sa nachádza množstvo zaujímavých bodov trávenia voľného času, park Janka Krála s cyklotrasou do oddychovej zóny Kamenného Mlyna. Detské ihrisko v blízkosti bytového domom je pridanou hodnotou pre mladé rodiny s deťmi. Parkovanie je možné z dvoch strán bytového domu.

Prevádzkové náklady na 4 - člennú rodinu predstavujú 120 EUR zálohové platby + 76 EUR  FO + el. nergie a plyn.

Uverejnená fotodokumentácia a popisový text nehnuteľnosti sú majetkom firmy a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.

V cene nehnuteľnosti:

  • sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
  • prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,
  • sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.

Kontakt na makléra:

Andrea NémethyováTEL+421 948 355 336MAILandrea.nemethyova@1000realit.sk

Návrat hore