Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 96

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Aktuálna informácia

Vážení klienti, vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať, že aj naša realitná kancelária sa správa zodpovedne pri ochrane vášho a aj nášho zdravia a preto budeme od 16.3.2020 rešpektovať karanténu vyhlásenú vládou SR. Samozrejme sme vám k dispozícii telefonicky a aj na mailoch.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Naši partneri
UniCredit BankSlovenská sporiteľňaotpbankaVÚBČSOBTatraBanka

Predaj - / TREBA VIDIEŤ / Rodinný dom po rekonštrukcii + samostatná bytová jednotka + tenisový kurt, na upravenom pozemku 1800 m2, Madunice

Obec: Madunice

Typ reality: Rodinný dom

Počet izieb: 6

Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia

Úžitková plocha: 273m2

Celková výmera: 1800m2

Ostatné: Studňa a vodovod, Verejná kanalizácia, Ústredné kúrenie, Terasa, Garáž,

Cena: 249 900 EUR

Popis nehnuteľnosti:

/ 1000 Realít / Ponúkame na predaj veľmi pekný tehlový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Madunice, ktorá disponuje výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou.

Rodinný dom sa nachádza na rovinatom slnečnom pozemku o rozlohe 1800 m2,  kde sa nachádza samostatná bytová jednotka, tenisový kurt, altánok s krbom a samostatne stojaca garáž s jamou pre 2 autá.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba, 2 samostatné nepriechodné izby, priestranná obývacia izba, kuchyňa, kupeľňa s vaňou, WC, dom je čiastočne podpivničený.

Samostatná bytová jednotka: vstupná chodba, obývacia izba, spálňa, kuchyňa, kúpelňa + WC, čiastočne podpivničený / pivnica ktorá slúži ako sklad vína /.

Záhrada v tejto časti pozemku je okrasná so závlahami a výsadbou, stred pozemku tenisový kurt, zadná časť pozemku je využívaná ako úžitková + ovocné stromy.

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete: obecná voda + studňa, kanalizácia, elektrina, plyn.

Nehnutelnosť má výborné napojenie na dialnicu / Trnava, Pieštany / je vo výbornom technickom stave / možnosť okamžitého nasťahovania /.

Treba vidieť!

Uverejnená fotodokumentácia, pôdorysy, popisový text nehnuteľnosti sú majetkom realitnej kancelárie a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.

V cene nehnuteľnosti:

- sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
- sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292


Kontakt na makléra:

Ing. Denis MacháčTEL0948 730 130MAILdenis.machac@1000realit.sk

Návrat hore