Vyhľadávanie nehnuteľností

Počet výsledkov: 82

Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1


Máte záujem predať alebo kúpiť nehnuteľlnosť?

Aktuálne novinky
Aktuálna informácia

Vážení klienti, vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s COVID-19 si Vás dovoľujeme informovať, že aj naša realitná kancelária sa správa zodpovedne pri ochrane vášho a aj nášho zdravia a preto budeme od 16.3.2020 rešpektovať karanténu vyhlásenú vládou SR. Samozrejme sme vám k dispozícii telefonicky a aj na mailoch.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Naši partneri
VÚBUniCredit BankotpbankaSlovenská sporiteľňaČSOBTatraBanka

Prenájom - 3 izbový byt v centre mesta Trnavy v bytovom komplexe - City Residence

Obec: Trnava

Typ reality: 3 izbový byt

Počet izieb: 3

Poschodie: 2

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Úžitková plocha: 80m2

Ostatné: Vodovod, Loggia, Garáž,

Cena: 800 EUR

Popis nehnuteľnosti:

REZIDENČNÉ BÝVANIE SO VŠETKÝMI VÝHODAMI

1000realít Vám ponúka jedinečný 3 izbový byt v historickom centre Trnavy v bytovom komplexe CITY RESIDENCE na Františkánskej ulici. Svojím umiestnením spája symbiózu bývania, spoločenských udalostí, práce a oddychu.

Byt s dostatočným množstvom denného svetla je situovaný na 2. poschodí s výťahom. Jeho veľkoplošná rozloha 80 m2 vytvára príjemnú, vzdušnú atmosféru. Inštalovaná centrálna klimatizácia zabezpečí komfort počas horúcejších aj chladnejších dní. Po ťažkom dni vás príjemne naladí šálka čaju, či pohár dobrého vína na balkóne s príjemným výhľadom na osvetlenú mestskú vežu.

DISPOZÍCIA BYTU
Vstupná chodba prechádza po pravej strane do otvorenej dennej časti bytu, kde sa nachádza obývacia miestnosť s pohodlnou sedacou súpravou a TV. Obývacia miestnosť je prepojená s modernou kuchyňou so zabudovanými spotrebičmi. Po ľavej strane sa nachádza technická miestnosť, ktorá sa môže využiť aj ako práčovňa. Vedľa sa nachádza samostatné WC a samostatná priestranná kúpeľňa s vaňou. Po pravej strane sa nachádza izba, ktorá môže slúžiť aj ako pracovňa. Z chodby nadväzuje veľká spálňa so šatníkom a kúpeľňou so sprchovým kútom, čo zaručuje maximálny komfort.

Prístup do garáže je orientovaný z Františkánskej ulice. K bytu prislúcha pivničná kobka na odkladanie bicyklov a osobných veci.

Cena nájmu je 800 € + 150 € energie. K bytu prislúchajú dve parkovacie státia v podzemnej garáži. Pri podpise zmluvy je potrebné uhradiť 1x nájomné a 1x depozit.

PRÍLEŽITOSŤ OKOLIA
V okolí bytu sa nachádza množstvo záujmových bodov a príležitostí trávenia voľného času:

pod bytovým komplexom sa nachádza Tekovská pekáreň s výborným čerstvým chlebíkom a pečivom. Je tiež miestom posedenia pri chutnej káve. V uzavretom dvore tohto komplexu je súkromná terasa s výstupom z pekárne iba pre obyvateľov bytov. Obchodíky a kaviarne dostupné v blízkosti sú zárukou vysokého pohodlia bývania (kaviarničky, potraviny, drogéria, mäsiarstvo, banky, pošta, mestský park, AQUAPARK, cyklotrasy do Kamenného mlyna..).


Kontakt na makléra:

Kristína ŠimončičováTEL0948 470 288MAILkristina.simoncicova@1000realit.sk

Návrat hore